KONST / Litografier / Färglitografi 12757375
nr 1275 7375
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 209/360, "Rose Cottage". Motivet: 50x60 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:48:19
11/9 13:55:35
300 kr
15/9 17:32:12